Instagram:

Hakkında

Anasayfa Hakkında

Gül İnşaat 1955'lerden bu zamana..

Gül İnşaat 1955’lerden bu zamana devlet ihaleleri, yollar, cami inşaatları, köprü, alt yapı, fabrika inşaatları yapımından gelen inşaat ve ekipman deneyimleri ile inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.

Yönetim Kurulu Başkanı

Yunus Emre Gül

En Büyük Hedef

Ülkemize daha fazla katkı sağlamak, ülkemizi ve bayrağımızı dünyaya daha iyi tanıtmaktır.

Yunus Emre Gül Kimdir?

Baba adı Ahmet Gül, anne adı Sunay Gül'dür. İki kardeş olan Yunus Emre Gül, 1955 yılından beri inşaat sektörünün içinde bulunan bir ailede büyümüştür. Sürekli müteahhit olmak isteyen birisi olarak, ilk okul zamanlarının büyük bir bölümünde ve hatta yaz tatillerinde bile babası ile inşaata gitmiştir. 2005 yılında inşaat sektöründe işçi olarak işin temelinden çalışarak öğrenmeye başlayan genç iş adamı Yunus Emre Gül, 15 aylık vatani görevini yaptıktan hemen sonra 2015 yılında şirketin yönetim kurulu başkanı olmayı başardı. Yönetimin başına geçmesinin ardından şirketini yurt dışında temsil etmeye başladı. 2017 senesinde Katar'a giderek orada birçok reklam verip, yemekler düzenleyip, ofis açarak ciddi bir şekilde ekonomiye katkı sağlayacak çalışmalar yaptı. Yaklaşık 8 aylık süreç içinde 25 milyon liralık satış yaparak önemli bir başarı sağladı. Çok yakında Katar'da inşaata başlayacaklarını ve Kuveyt'te bir ofis açarak orada da inşaat projesini hayata geçirecek. Çalışmalarını hızla sürdüren Yunus Emre Gül aynı zamanda Antalya Expo Fuarı'nda bulunan Katar evinin sponsorluğunun tanıtımını üstlendi.

Şirket Tarihçesi

Şirketin kurucusu olan İbrahim Gül, Yunus Emre Gülün dedesidir. 1955 yılında inşaat sektörüne başlayan Gül İnşaat, Afyon Şeker Fabrikası'ndan, Cumhurbaşkanlığı duvarlarına kadar birçok şehirde köprü, yol, cami gibi projeler gerçekleştirdi. Daha sonrasında ikinci kuşak olan Ahmet Gül, Bodrum, İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara gibi illerde villa residence, site, alışveriş merkezi gibi birçok projeye imza attı. Şu anda 2015 tarihinden beri şirketin yönetim kurulu başkanı üçüncü kuşak olan Yunus Emre Gül, yurt içi ve yurt dışı projeleri ile inşaat sektörüne tüm hızıyla devam ediyor.

Yaptığı Projeler

Yunus Emre Gül'ün 6 yılda yaptığı projeleri şöyle sıralayabiliriz: Rose Garden (Beylikdüzü), Semerkand Evleri (Bahçeşehir), Kavaklı Konakları (Beylikdüzü), Liman Park İş Merkezi (Ambarlı Limanı), Rose Garden Kavaklı (Beylikdüzü). Ayrıca Katar'da en yakın zamanda gerçekleştirilecek olan villa ve hotel projesi, Kuveyt'te ise kule projesi için çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Hedefleri

Yıllarca Türkiye'nin farklı bölgelerinde inşaat yaparak ciddi bir başarı sağlayan Gül İnşaat için yönetim kurulu başkanı Yunus Emre Gül'ün hedefi artık yurt dışı. Yakın zamanda Katar'da ve Kuveyt'te inşaat yapma hedefi olan ve artık yurt dışından ülkemize ciddi bir ekonomi katkısı sağlayan Yunus Emre Gül'ün asıl hedefi Türkiye'yi, Türk bayrağını bir çok ülkede temsil etmek için bununla ilgili ciddi adımlar atarak, en az 10 ülkede Türk bayrağını dalgalandırmak, temsil etmektir.

9+

Eşsiz Projeyi

Tamamladı

3+

Farklı Ülkede

Hizmet Veriyor

15+

Senelik

Tecrübe

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish