Instagram:

Projeler

Anasayfa Projeler

Villa Select Bodrum

Satışı Biten Projeler

Gül İnşaat’ın Bodrum’un eşsiz güzelliği içerisinde doğaya ve doğal çevreye uyumlu, estetiği benzersiz bir mimariyle bütünleşen çok özel bir yaşam projesi. 180 ve 270 m2’lik dubleks – tripleks villa, 85 m2 daire seçenekleriyle bu doğa harikasının tadını doyasıya çıkarın. Yıldızları odanıza getiren panoramik cam tavan, ankastre beyaz eşyalar, ithal mutfak dolapları, jakuzili banyolar, doğal taş kaplama cepheler

Egeria Suites - Bodrum

Satışı Biten Projeler

Egeria Suites, Bodrum’un kalbinde her teknesiyle tarih yazdığı İçmeler’de, hayat buluyor. Benzersiz yaşam alanlarıyla yaşayan ve yaşatan bir mimari olan Egeria Suites’de, tüm detayların konfor ve huzur için düşündüğü, optimum iç mekan kullanımına özen gösterilen seçkin bir proje. Stresten uzak, ayrıcalıkların dünyasında mükemmel bir hayata sahip olacağıınz Egeria Suites, özgün tasarımlarıyla..

Kavaklı Konakları

Satışı Biten Projeler

İstanbul’un hızla gelişen ve artık yeni merkezlerinden biri haline gelen Beylikdüzü’nde merkezi konumu, yeşil alanları, konforlu daireleri ve pek çok sosyal avantajıyla Kavaklı Konakları sadece kendilerine özel bir yaşam düşleyenleri bekliyor. Kavaklı Konakları, bugüne kadar gördüğünüz pek çok projeden farklı. Onun farkı, aileniz için hayal ettiğiniz yaşamı inşa eden detaylarında saklı.

Rose Garden - Gürpınar

Satışı Biten Projeler

Rose Garden Gürpınar toplam 18.000 m2 inşaat, 6.500 m2 arsa üzerinde 81 adet konut, 18 adet de işyerinden oluşan bir projedir. Rose Garden Gürpınar; Çocuk oyun parkı, açık yüzme havuzu, spor salonu, kuaför, market, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, dinlenme alanları, sosyal tesis, kapalı otopark, cafe ve restoran gibi olanaklar yer alıyor.

Boğazköy Villaları

Satışı Biten Projeler

Bahçeşehir Boğazköy’de 8000 m2 alan üzerinde inşası tamamlanan Boğazköy Villaları 20 adet forleks ikiz villadan oluşmaktadır. 500 m2 kullanım alanına sahip villalar yüksek standart donanımları, kapalı otoparkları, yarı olimpik yüzme havuzu, özel güvenliğiyle bir yaşam alanından beklenenleri fazlasıyla sunmaktadır.

Semerkand Konakları

Satışı Biten Projeler

Gül İnşaat’ın sektörel bakış açısıyla insana odaklı yaşam alanlarını mimari tasarımın odağı haline getirilmiştir. Semerkand Konakları 9000 m2 alan üzerine inşa edilen toplam 4 blok ve 119 ultra lüks daireden oluşmaktadır. Proje sahip olduğu bölgesel ısıtma sistemleriyle baca gazı emisyonu sıfır olan ender projelerden birisidir. 125, 160, 185, 260 ve 480 m2 daire seçenekleriyle bölgenin cazibe merkezinde yer alan Semerkand..

Liman Park - Ambarlı

Satışı Devam Eden Projeler

Gül İnşaat’ın hayata geçirdiği Liman Park Ambarlı projesi 9 katlı tek bloktan meydana geliyor. 150 adet bağımsız bölümün bulunduğu proje, 1.723 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projenin 8 katında ofisler, bir katında ise dükkanlar yer alıyor. Liman Park’ta ofisler brüt 33 ila 86, net 19,5 ila 50 metrekare büyüklüğe sahip. Projenin inşaat alanı 8 bin 778 metrekare olarak belirlendi.

Rose Garden - Kavaklı

Satışı Devam Eden Projeler

Eğitim merkezleri, marina, iş merkezleri, Alış veriş ve metrobüse 10 dakikalık mesafesiyle öne çıkan Rose Garden Kavaklı ,hemen altında yer alan özel alanda, dünyaca ünlü markalara komşu olacak; kafeteryalar, spor alanları, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal olanaklarla sağlık dolu güzel vakitler geçirebileceksiniz. Keyifle yaşamanın farkı fotoğraflarınızda mutluluk karelerine dönüşecek.

Gökçebel Evleri

Satışı Biten Projeler

Bodrum’un en güzel koylarından Gökçebel’de, Yalıkavak kıyılarına sıralanmış yüksek yapı standartları ve Gül İnşaat’a özgü mimari ve işçilik kalitesiyle inşa edilmiş 15 adet ultra lüks villa projesidir. Bodrum’da deprem yönetmeliğine uygun radye temel sistemiyle inşa edilmiş ender projelerden birisi olma ünvanına sahip Gökçebel Evleri 200 m2 kullanım alanına sahip dubleks sistem 4 oda..

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish